Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İskenderun artık daha fazla hizmet alacak

Giriş Tarihi: 4.11.2015
İskenderun artık daha fazla hizmet alacak

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Türk halkının güven ve istikrarı seçtiğini belirterek, "AK Parti iktidarıyla, artık İskenderun daha fazla hizmet alacak" dedi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti'nin tek başına iktidarıyla sonuçlanan 1 Kasım erken genel seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulunurken, "Türk halkı güven ve istikrardan yana olduğunu gösterdi. İskenderunlu hemşerilerimiz yapılan hizmetleri oylarıyla süsledi. Koltuklar geçididir, önemli olan halka hizmettir. Bu noktada iktidarımızla birlikte hizmete yürüyoruz" dedi.

"ANKARA'DA ELİMİZ GÜÇLENDİ"
AK Parti'nin tek başına iktidarıyla artık İskenderun'un daha çok hizmet alacağını vurgulayan Başkan Seyfi Dingil, "Ülkemizde AK Parti'nin tek başına iktidarla 4. kez gelmesi artık hizmet için Ankara'da elimizi daha da kolaylaştırdı. Hayata geçirdiğimiz TOKİ ve Feyezan Kanalı'nın yapım çalışmaları belirlenen süreden daha da erken bitecek. Çünkü AK Parti halka hizmet için bu kutlu yoldadır" diye konuştu.

EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE
İskenderun'a şu ana kadar yapılan hizmetlere, vatandaşın oylarıyla teşekkür ettiğini kaydeden Seyfi Dingil, "İskenderun halkı da güven, istikrar ve hizmet dedi. Bundan sonraki süreçte vatandaşlarımızla el ele, gönül gönüle verip Ankara'dan hizmetleri tek tek alıp İskenderun'un geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz. Bizler de halkımızın bize olan güvenine bundan önce olduğu gibi bundan sonrada layık olacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderun artık daha fazla hizmet alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN