Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Payas'ta seçim zaferi kutlaması

Payaslılar, 1 Kasım seçimlerinde elde ettikleri büyük başarıyı ilçe binası önündeki büyük meydanda gönüllerince kutladı

Giriş Tarihi: 5.11.2015
Payas'ta seçim zaferi kutlaması
AK Parti'nin Türkiye genelinde elde ettiği seçim zaferi kutlamaları devam ediyor. Seçim kampanyası döneminde ev ev gezerek partisine destek isteyen Belediye Başkanı Bekir Altan, coşkulu kalabalığa yaptığı teşekkür konuşmasında, Payas'ta AK Parti'ye 11 bin 805 oy çıktığını belirterek, "Sayın Başbakanımızın dediği gibi bu seçimin yenileni yoktur. Bu seçimde Türkiye kazanmıştır, Hatay kazanmıştır, Payas kazanmıştır. Bugünden itibaren hizmet yarışımız sürecektir" dedi.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Özkul Çolak Caddesi üzerindeki AK Parti ilçe binası önünde bulunan meydanda toplanan kalabalık sık sık konuşmacıların sözlerini sloganlarla kesti. İlçe Başkanı Cihan Yıldırım'dan sonra söz alan Belediye Başkanı Bekir Altan, "Seçim sürecinde gittiğimiz her yerde milletvekili adaylarımıza, partimize ve şahsıma gösterilen yakın ilgi ve alakaya sonsuz teşekkür ederim. Kutsal davamızda bizimle bir olan ve aynı yolda yürüyen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim" diye konuştu.

HİZMET YARIŞI SÜRECEK

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nahide Sosyal, Gençlik Kolları Başkanı Şenol Urman, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ile birlikte coşkulu kalabalığı selamlayan Belediye Başkanı Bekir Altan, "Türkiye AK Parti dedi. Milli irade AK Parti dedi. Hatay AK Parti dedi. Payas AK Parti dedi. Teşekkürler Payas, Teşekkürler Hatay, Teşekkürler Türkiye. Şimdi sıra kısa bir ara verdiğimiz hizmetleri üretmeye geldi. Hemşerilerim yine hizmetlerin en güzeli ile tanışacak" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Payas'ta seçim zaferi kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN