Alman Bakan Tarsus'ta cıvata fabrikasını gezdi

Almanya'nın Aşağı Saksonya Eyaleti Ekonomi, Çalışma ve Ulaştırma Bakanı Olaf Lies ve beraberindeki heyet, Mersin'de Berdan Cıvata A.Ş. tesislerini ziyaret etti

Giriş Tarihi: 6.11.2015
Alman Bakan Tarsus'ta cıvata fabrikasını gezdi
Almanya Federal Cumhuriyeti Aşağı Saksonya Eyaleti Ekonomi, Çalışma ve Ulaştırma Bakanı Olaf Lies ve 40 kişiden oluşan işadamı heyetiyle birlikte Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Berdan Cıvata A.Ş. tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Alman Bakan ve ticaret heyetine Berdan Cıvata salonunda Tarsus'un sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı ile Berdan Cıvata'nın kuruluşundan bu yana geçirdiği evreler hakkında görsel sunum yapıldı.

İLİŞKİLERİ GELİŞTİRECEĞİZ
Bakan Olaf Lies, Berdan Cıvata'nın bağlantı elemanları konusunda Avrupa ve dünyanın değişik ülkelerine ihracat yapmasının çok büyük önem arz ettiğini belirterek, başta kurucuları Hasan Şemsi ve Yunus Şemsi kardeşleri ve tüm çalışanlarını kutladı. Berdan Cıvata A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi ise "Berdan Cıvata 1979 yılında yurt içi ve yurt dışında firmaların standart ve özel cıvata, somun, saplama ve ankraj gibi her çeşit ve kalitedeki bağlantı elemanları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kuruldu. ISO, EN, ANSI, DIN, ASTM, AFNOR, JIS normları ve müşteri taleplerine göre üretim yapan Berdan Cıvata titiz üretim ve kalite anlayışı, zengin laboratuvarı, ısıl işlem, elektro ve daldırma galvaniz ile çinko lamel kaplama ve somun üretim tesisleri ile tam entegre bir cıvata fabrikası olarak ulusal ve uluslararası pazarda önemli bir yere sahiptir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alman Bakan Tarsus'ta cıvata fabrikasını gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN