Söyleşinin konuğu Final ailesinden

Adana Final Okulları'nın düzenlediği 'Tecrübeden Öğreniyoruz' söyleşilerinin son konuğu Final Eğitim Kurumları Kurucular Kurulu Başkanı İhsan Özen oldu

Giriş Tarihi: 8.11.2015
Söyleşinin konuğu Final ailesinden
"Hem yaşam, hem sınav başarısı" ilkesiyle hareket eden Adana Final Okulları'nın öğrencilerinin yaşam başarısını artırmaya yönelik çalışmaları kapsamında düzenlediği 'Tecrübeden Öğreniyoruz' söyleşilerinin yeni konuğu Final Eğitim Kurumları Kurucular Kurulu Başkanı İhsan Özen oldu. Özen, konuşmasında başarıya götüren ipuçlarını kendi yaşam öyküsünden kesitlerle anlattı.


"BİRLİKTE YÜRÜYORUZ"

Hayatı boyunca hep doğru ve dürüst insan olmak için çalıştığının altını çizen Özen, "Ben kalabalık bir ailede doğdum, büyüdüm. Ailemin bir parçası olmaktan dolayı hep gurur duydum ve şükrettim. Ne güzeldir ki daha sonra büyük Final ailesinin bir üyesi oldum. Final ailesinin bir parçası olmaktan da çok mutluyum. Aynı yolda birlikte yürüdüğüm ailemden daha ileri arkadaşlarım var" diye konuştu.

DÖRT TEMEL İLKE
Özen, "Bir iş yaparken dört temel ilkeye dikkat edin. İyi niyetli, bilgi sahibi olmak, bilginin sorumluluğunu almak ve o işi estetik biçimde yapmak. Bu temel ilkelere dikkat ederseniz, başarılı olursunuz" dedi. Söyleşinin sonunda, ROMUN 2015'te ve TÜBİTAK bölge elemelerinde başarılara imza atan öğrencilere teşekkür belgeleri verildi. Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem de İhsan Özen'e günün anısına hediye takdim etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Söyleşinin konuğu Final ailesinden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN