Destan yazan Edelere başkandan teşekkür

Giriş Tarihi: 10.11.2015
Destan yazan Edelere başkandan teşekkür

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, seçimde milletvekili sayısının 7'ye çıkmasını sağlayan AK Parti teşkilatına teşekkür etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 1 Kasım seçimlerinde Milletvekili sayısının 7'ye çıkmasından dolayı büyük çaba gösteren tüm ilçe teşkilatlarına giderek teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Kahramanmaraş merkez ve merkez ilçeleriyle Elbistan, Göksun, Afşin, Andırın, Pazarcık, Ekinözü, Nurhak ve Çağlayancerit ilçelerini ziyaret eden Erkoç "Destan yazan tüm Edelerime, hemşerilerime minnet ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN
"Kahramanmaraş halkının 1 Kasım'da yazdığı destandan dolayı onlara ne kadar teşekkür etsem azdır" diyen Erkoç, "Türkiye'nin 2 Kasım sabahı bayram havası yaşamasına vesile olan tüm hemşerilerime minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Kahraman hemşerilerimiz, Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden biri olan 1 Kasım genel seçimlerinde istikrar ve huzura çok güçlü bir şekilde devam diyerek, 2023, 2053, 2071'in güçlü Türkiye'sine çok önemli katkıda bulunmuştur" diye konuştu.

"CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ"
Bu seçimde sadece 78 milyon vatandaşın değil, dünyanın değişik coğrafyalarındaki 100 milyonlarca mazlumun da kazandığına vurgu yapan Başkan Fatih Mehmet Erkoç şunları söyledi: Kahramanmaraş'ta yaşayan çok kıymetli 1 milyon 100 bin insanımız kazanmıştır. Türkiye'miz 2 Kasım sabahı daha güzel bir güne uyanmıştır. İnşallah bizler de Kahramanmaraş'ı birlik ve beraberlik içinde daha güzel, daha müreffeh hale getirmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Destan yazan Edelere başkandan teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN