'Kaygılanmayın, artık AK Parti var'

Giriş Tarihi: 13.11.2015
'Kaygılanmayın, artık AK Parti var'

AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, "Kimse kaygılanmasın. Artık Türkiye'de 'imkansız' denilen projeleri kolaylıkla yapan bir AK Parti hükümeti var" dedi

AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, Türkiye için kritik bir viraj niteliği taşıyan 1 Kasım'da sandıktan çıkan sonucu, karanlık güçlere vurulmuş bir tokat olarak değerlendirdi. Milletvekili Elvan, "Milletimiz, Türkiye'nin geriye gitmesini isteyen karanlık güçlere demokrasi tokadıyla cevap verdi. Kimse kaygılanmasın. Türkiye'de 'imkansız' denilen projeleri yapacak AK Parti hükümeti var" dedi.

OYUN BOZULDU

Seçim sonuçlarını değerlendiren Lütfi Elvan, Türkiye'nin son dönemlerdeki gelişmelerle karanlık bir ortama çekilmeye çalışıldığını kaydederek, 1 Kasım'da tüm oyunların bozulduğunu ve sandıktan istikrarla birlikte huzur çıktığını söyledi. Elvan, "Biz, 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' sözüyle yola çıktık. 78 milyon insanımızın her birini değer bildik. Tek amacımız milletimize ve ülkemize hizmet etmek oldu. Şimdi üzerimize düşenin daha fazlasını yapacak, durmadan çalışacağız" diye konuştu.

"BOYNUMUZUN BORCU"
Bundan sonraki süreçte çalışmaların geçmiş dönemlerde olduğu gibi gece-gündüz ayırmaksızın tüm hızıyla süreceğini vurgulayan Elvan, "Ülkemize ve Mersin'e hizmet etmek bizim için bir onurdur. Biz ülkemizi, bayrağımızı ve milletimizi seviyoruz. Önümüzdeki dönemde Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız başta olmak üzere gece-gündüz demeden ülkemizin imarı için çalışacağız. Bu bizim boynumuzun borcudur" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kaygılanmayın, artık AK Parti var'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN