Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçük evlere büyük alkış

Çukurova Genç İşadamları Derneği, Küçük Evler Projesi kapsamında inşa ettiği dört küçük evi teslim etti. Başkan Ömer Faruk Sakarya haklı bir gurur yaşadıklarını belirtti

Giriş Tarihi: 16.11.2015
Küçük evlere büyük alkış
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), Türkiye'ye örnek olacak bir projenin altına daha imzasını attı. Çukurova GİAD üyeleri Ömer Faruk Sakarya başkanlığında Adana Huzurevi'ndeki Küçük Evler Projesi'ne dört ev yaptırarak destek oldu. Evlerin teslim töreninde haklı bir gurur yaşadıklarını belirten Başkan Sakarya, Adanalıları projeye destek olmaya davet etti.

"10 YILDIR BİRLİKTEYİZ"
Çukurova GİAD'ın, 10 yıldır düzenlediği geleneksel etkinliklerinden biri olan huzurevi sakinleriyle yaptıkları iftar yemeğinde Adana Huzurevi'ne verilen dört küçük ev yaptırma sözü hayata geçirilerek evler törenle teslim edildi. İkisi Çukurova Gİ- AD üyeleri, ikisi de Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ile ağabeyi İskender Sakarya tarafından yaptırılan 4 küçük evin yapımı beş ay sürdü.

"BÜYÜK DESTEK ALDIK"
Büyük gurur yaşadıklarını belirten Sakarya, huzurevi sakinlerini önemsediklerini vurguladı. Mimar Vahittin Değer'in çizdiği 45 metrekarelik, iki kişinin yaşayabildiği 1+1 evlerin her noktasına emek veren yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür eden Sakarya, "Valimiz Mustafa Büyük, Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin ve Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı'dan da büyük destek aldık" dedi.

ÖZVEREN VE KİRT ANISINA
Küçük Evler Projesi'ne Çukurova GİAD üyelerinin iki evle destek olduğunu söyleyen Sakarya, "Ağabeyim İskender Sakarya, merhum kayınbabası Orhan Özveren anısına ben de 49 yaşında hayata gözlerini yuman kayınvalidem Zübeyde Kirt anısına iki ev olmak üzere toplamda dört küçük ev inşa ederek projeye destek olduk" dedi. Çukurova GİAD'ın proje dahilinde teslim ettiği dört evle birlikte ev sayısının 52'ye ulaştığı belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük evlere büyük alkış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN