Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aikido tavsiyesi

İş yaşamının, yoğun koşuşturmanın oluşturduğu stres ve sıkıntıdan kurtulmak için değişik yollar arayan kişilere pozitif bir öneri: AİKİDO

Giriş Tarihi: 17.11.2015
Aikido tavsiyesi
Gündelik hayatta yaşanan ruhsal, zihinsel ve bedensel sıkıntıların aşılması için çeşitli yollar arayanlara aikido önerisinde bulunulurken, bu spor enerjinin pozitif bir şekilde dışarı atılmasını sağlıyor. Aikido, insan yaşamına renk katma, hayatı anlamlandırma ve kişisel gelişim açısından alternatif bir yol olarak görülmeye başlandı. Mersin'deki Aikido Spor Kulübü Derneği Başkanı ve antrenörü Rıdvan Doğan, aikidonun savunma dışında ruhsal, zihinsel ve bedensel gelişim için iyi bir öğreti olduğunu belirterek, bu sayede insanların kendi yaşam güçlerini keşfettiğini ifade etti. Doğan, hızlı yaşam temposuna ayak uydurmak için insanlarda oluşan sinir, stres ve kaygının yok edilmesinde aikidonun önemine dikkati çekti.

FARKLI YOLLAR
Antrenör Doğan, aikidoda akıl ve enerjinin ön planda olduğunu vurgulayarak, "Aikidoyla değişik yollardan giderek olaylara farklı bakış açıları yakalıyorsunuz. Bu sayede sorunların çözümü kolaylaşıyor" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aikido tavsiyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN