Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarsus Mükemmellik Elçiliği Ödülü'nü aldı

Belediye Başkanı Şevket Can, "Amacımız kişilerle değil, sistemlerle yönetilen belediye olmak" dedi

Giriş Tarihi: 19.11.2015
Tarsus Mükemmellik Elçiliği Ödülü'nü aldı
Tarsus Belediyesi, Kal- Der Mükemmellik Elçisi (KalDer Excellence Ambassador) Onur Belgesi ödülünü aldı. İstanbul Kongre Merkezi'nde Kalite Derneği (Kal- Der) tarafından düzenlenen 24. Kalite Kongresinde Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Mükemmellik Elçiliği Ödülünü, Türkiye Kalite Derneği Başkanı Sayın A. Hamdi Doğan'dan aldı.

ALKIŞLARLA ALDI

17-18 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilen 24. Kalite Kongresi'nin teması "Mükemmelliği Sürdürmek- Büyük Resmi Görme" olarak belirlendiği programda, 90'a yakın konuşmacı ve 20'den fazla oturum ile Kalite Kongresi gerçekleştirildi. Alkışlar arasında ödülünü alan Başkan Şevket Can, vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla dış değerlendirme sonrasında alınacak geri bildirimleri almak adına 2016 Avrupa Kalite Ödülüne başvurduklarını söyledi.

AMAÇ DEĞİL ARAÇ

2002 yılında başlayan kalite yolculuğuna ara vermeden devam ettiklerini belirten Can, "2002 yılında Türkiye Kalite Derneği'ne üye olmakla başladığımız kalite ve mükemmellik yolculuğumuzda, 2013 Yılı Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü'nü aldık. Bizim için ödül almak amaç değil, araçtı. Amacımız tüm paydaşlarımızın takdirini kazanarak, hizmetlerimizden memnuniyet duymalarını sağlamaktı. Bir başka amacımız ise kişilerle değil sistemlerle yönetilen belediye olmaktı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarsus Mükemmellik Elçiliği Ödülü'nü aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN