Rektör Tamer Yılmaz öğrencilerini dinledi

Giriş Tarihi: 26.11.2015
Rektör Tamer Yılmaz öğrencilerini dinledi
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, HKÜ YDYO Hazırlık Bölümü öğrencileri ile 'SWOT Analizi' (zayıf ve güçlü yönler, fırsatlar, tehditler) yaparak görüş ve önerilerini dinledi. Birçok bölümle analiz toplantıları yapan Rektör Yılmaz, öğrencilerin görüş ve önerilerini dinleyerek kendilerine çözümün bir parçası olmaları gerektiğini anlattı.

GÖRÜŞLERİNİ ALDI
Öğrenci aidiyetini artıran bu toplantıların, öğrenci odaklı bir eğitim öğretimin gereği olarak süreceğini belirten Yılmaz, bu toplantılarda öğrencilerden alınan geri dönüşleri kullanacaklarını ve yönetim raporlarında bu görüşlerden faydalanacaklarını söyledi. Her öğrenciye ayrı ayrı söz vererek onların görüşlerini alan HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz şunları aktardı:

'YENİLİKLERE AÇIK OLUN'
Her fırsatta yenilikçi ve girişimci olmanız gerekiyor. Devamlı olarak yeniliklere açık olun, bunun bir diğer adı 'eski köye yeni adet getirmek'tir. Siz devamlı yeniliklere açık olun ki daha başarılı olabilesiniz. Girişimci olmaya hayatınızın her evresinde gayret gösterin. Girişimci olan bir birey hayatında mutlaka başarıyı yakalayacaktır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rektör Tamer Yılmaz öğrencilerini dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN