Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AGİAD üyelerinin dayanışma yemeği

Giriş Tarihi: 28.11.2015
AGİAD üyelerinin dayanışma yemeği

Dernek üyelerinin mekanlarında buluşmaya özen gösterdiklerini söyleyen AGİAD Başkanı Sefa Noyaner, "Bu toplantılar derneğimiz açısından çok yararlı oluyor" dedi

Adana Genç İş Adamları Derneği (AGİAD) üyeleri her ayın son Çarşamba günü yapılması kararlaştırılan ve geleneksel hale getirilen dayanışma yemeğinde buluştu. Üyeler arasında dayanışmayı sağlamak amacıyla her ay bir AGİAD üyesinin mekanında düzenlenen yemeğe Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de katıldı.

NEŞE İÇİNDE GEÇTİ

Turgut Özal Bulvarı'ndaki La Noche Restoran'da buluşan dernek üyeleri yemekte ekonomi ağırlıklı güncel konularda görüş alışverişinde bulundu. Gündüz Özkılınç'ın işletmeciliğini yaptığı restoranda neşe içinde yenen yemekte AGİAD üyeleri ve Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, "Güvenlik, polis teşkilatı ve ekonomi" arasındaki güçlü ilişkinin önemine de vurgu yapıldı.

ÜYE İŞ YERLERİ
AGİAD Başkanı Sefa Noyaner, geleneksel yemeklerin bir AGİAD üyesinin işyerinde gerçekleşmesine özen gösterdiklerini belirterek, "Kendimize çok fazla zaman ayıramıyoruz. Bu nedenle yemek molalarını bu tür görüşmelerde değerlendiriyoruz. Bir çok konuyu masaya yatırıyor, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Yemekleri mümkün olduğunca dernek üyesi bir arkadaşımızın iş yerinde yapıyoruz ki, hem ona destek oluyor, hem de işyerini tanıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AGİAD üyelerinin dayanışma yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN