Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstihdamda önemli bir değer: ÇAAŞ Group

Akaryakıt, lojistik, ithalat-ihracat, sigorta, turizm ve gıda sektöründe önemli atılımlar gerçekleştiren Mersin merkezli ÇAAŞ Group, yaklaşık 800 kişiye iş imkanı sağlıyor

Giriş Tarihi: 30.11.2015
İstihdamda önemli bir değer: ÇAAŞ Group
Mersin'in en önemli şirketleri arasında yer alan ÇAAŞ Group, her geçen gün biraz daha büyüyor. Lojistik, ithalat-ihracat, sigorta, turizm ve gıda sektöründe önemli yatırımlara imza atan ÇAAŞ, PH değeri 8.18 olan Berrak Su ile dikkatleri çekmişti. Şimdilerde bünyesine 35 Petrol Ofisi'ni de ekleyen ÇAAŞ, yaklaşık 800 kişiye iş imkanı sunarak ekonomiye katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyor.

LOJİSTİK, AKARYAKIT, TURİZM
ÇAAŞ Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çalışkan, firmanın akaryakıt sektöründeki yatırımlarını 2003-2005 yılları arasında artırmaya başladığını belirterek, "Mersin'in bir liman kenti olduğunu göz önünde tutarak, lojistik hizmeti vermenin bir zorunluluk olduğunu düşündük ve 2005 yılında Ran-Nak'ı kurduk. 6 yılda Mersin'in en çok konteyner taşıyan şirketi olduk. Daha sonra LPG ve akaryakıt taşımacılığı gibi projeli işler yaptık. 2010 yılında Kızkalesi'ndeki Barbarossa Hotel'i satın alarak turizm sektörüne girdik. 2014 yılında ise Ran-Pet markası altında istasyon sayımızı 28'e çıkardık" dedi.

SUYUN YERİ ÇOK AYRI

Hüseyin Çalışkan, gurup bünyesinde üretimini yapılarak birçok kente gönderilen 8.18'lik PH değerli Berrak Su ile ilgili olarak da şunları söyledi: Gelecekte bütün dünya su üzerine yoğunlaşacak. Su çok kar getiren bir iş değil ama farklı bir bakış açısıyla iyi bir yere getirilebilir. Su alanında Mersin merkezli tek su markasıyız. 8.18'lik PH değeri ile birçok ulusal markaya sahip sudan çok daha iyi kriterlere sahibiz.

VİZYONUMUZ YENİLİKÇİ
Grup olarak girdikleri her sektörde önemli bir rol üstlendiklerine dikkat çeken Çalışkan, "Mersin merkezli önemli bir firmayız. Birçok sektörde faaliyet gösteriyoruz. Dolayısıyla birçok kesime hitap ediyoruz. Yenilikçi, vizyon sahibi bir yapıda olmamız şart. Yaklaşık 800 kişiyi istihdam ediyoruz. Çalışanlarımızın her birine kendi alanlarına yönelik kurslar, eğitimler veriyoruz. Çünkü Mersinlilerin ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstihdamda önemli bir değer: ÇAAŞ Group
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN