Ortadoğu, onkolojide 1 numara olmaya aday

Mersin'in en kapsamlı özel hastanelerinden biri olan Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, inşaatı süren Onkoloji Radyolojik Görüntüleme Merkezi ile bölgenin lideri olmayı hedefliyor

Giriş Tarihi: 30.11.2015
Ortadoğu, onkolojide 1 numara olmaya aday
Mersin'in gözde hastanelerinden Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, tüm branşlarda toplam 45 uzman hekim ile Mersinlilere ve çevre illerden gelen hastalara hizmet veriyor. Mersin'de özel sağlık hizmetleri sektöründe lider konumda olan Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, yoğun bakım, kardiyoloji, ortopedi gibi özellikli sağlık hizmetlerini yıllardır büyük bir güven ve başarıyla yerine getiriyor.

EK BİNA YAPILIYOR
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Engin Şahin, artan talep ve hasta ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına Mersin'in çok ciddi ihtiyaç duyduğu Onkoloji (kanser) Radyolojik Görüntüleme Merkezi (Linear Akseleratör) için tanı ve tedavi amaçlı kapasite artışına gidilerek ek bina inşaatına başladıklarını kaydetti.

250 YATAK KAPASİTESİ

Ek bina inşaatıyla birlikte toplamda 250'ye yakın yatak kapasitesine ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Engin Şahin, "Bu artış ile yüzyılın sağlık sorunu olan kanser rahatsızlığında ihtiyaç olan tanı ve tedavi olanaklarını da karşılamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda halen verilmekte olan yoğun bakım hizmetlerini, yatak artışıyla daha çok hastanın ihtiyacını karşılayacak duruma getirmeyi planlıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortadoğu, onkolojide 1 numara olmaya aday
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN