Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sektörün öncüsü: Kayacı Bilgisayar

Hastane otomasyon sistemlerinde kısa sürede uzmanlaşan Kayacı Bilgisayar, ülkenin önde gelen hastanelerinde çok yönlü hizmet vermeye başladı

Giriş Tarihi: 30.11.2015
Sektörün öncüsü: Kayacı Bilgisayar
Mersin merkezli olarak Türkiye'nin dört bir yanına hizmet götüren Kayacı Bilgisayar, hastane otomasyon sisteminde kısa sürede aranan marka haline geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kayacı, "Hastane otomasyon sistemlerinde uzmanlaşarak, sektörde kısa sürede hakimiyet kurduk ve ülkenin önde gelen hastanelerinde hizmet vermeye başladık. Mersin genelindeki hastanelerde yaklaşık bin 500 kişinin istihdamına olanak sağlıyoruz" dedi.

MERSİN'DEN ÜLKE GENELİNE

2001 yılında kamu ve özel sektörün güvenlik sistemleri, bilgisayar yazılımları, hastane bilgi yönetim sistemleri ile teknik destek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mersin'de kurulduklarını anlatan Hakan Kayacı, "Hastane otomasyon sistemlerinde sektörde kısa sürede hakimiyet kurduk. Kuruluşumuzdan 2 yıl sonra, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere, ülkenin önde gelen hastanelerinde hizmet vermeye başladık" diye konuştu.

HİZMETTE SINIR YOK
İhtiyaç duyulan CCTV, kartlı geçiş ve benzeri güvenlik sistemlerini projelendirerek, anahtar teslim kurulum gerçekleştirdiklerini ifade eden Kayacı, "Her türlü bilgisayar yazılımını temin edebiliyoruz. Özel yazılım isteklerini de projelendirip, teknik destek, SMATV sistemlerinin kurulumu, hastane bilgi yönetim sistemleri ve elektronik görüntüleme ile arşivleme sistemleri başta olmak üzere birçok alandaki hizmetini sürdürüyoruz" şeklinde konuştu. Mersin genelindeki hastanelerde yaklaşık bin 500 kişinin istihdamına olanak sağladıklarına işaret eden Kayacı, şunları söyledi: Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak, ürün ve hizmet kalitesini iyileştirmek, teknolojik gelişmeleri takip ederek firmada uygulanmasını sağlamak ve müşteri memnuniyetini yükseltmeyi amaçlıyoruz. 2015 yılında aldığımız Avea, Türk Telekom ve TTNET bayilikleri ile Mersin'in ilk ortak kanal bayisi olarak 10'un üzerinde çalışanla hizmet veriyoruz.

LÜTFİ ELVAN VURGUSU
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi'nde de başkan yardımcılığı görevini yürüten Hakan Kayacı, AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan'ın yeni hükümette başbakan yardımcısı olarak görevlendirilmesini de değerlendirdi. Kayacı, "Elvan, yeni projelerle Mersin'i Akdeniz'in parlayan yıldızı yapacak. Kentimiz projelerle kara, hava, deniz ve demir yolları ile donatılacak. Mersin'in iş imkanı hızlı tren ve bölgesel havalimanı yatırımlarıyla daha artacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sektörün öncüsü: Kayacı Bilgisayar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN