Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halil Avcı'ya önemli görev

İnşaat sektöründe Adana'nın önde gelen isimlerinden olan Halil Avcı, Türkiye- Türkmenistan İş Konseyi Başkanlığına seçildi

Giriş Tarihi: 6.12.2015
Halil Avcı'ya önemli görev
Adana'nın yanı sıra yurt içi ve yurt dışındaki büyük projelerle 37 yıldır adından söz ettiren Halil Avcı Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Halil Avcı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye-Türkmenistan İş Konseyi başkanlığına seçildi.

VEKİLLİK YAPMIŞTI
İş Konseyi'nde daha önce tecrübesi olan, Başkan Yardımcılığı ve vekillik görevlerinde bulunan Halil Avcı disiplinli, özverili çalışmalarıyla başkanlık makamına seçildi. İş Konseyi'nin yeni döneminde çok daha aktif, yapıcı ve kapsayıcı haliyle Türkiye-Türkmenistan ilişkilerinin başta ekonomi, ticaret, yatırım ve diğer alanların geliştirilmesi için çalışmalarda bulunulacak.

TÜRKMENİSTAN'A İMZA ATTI

Halil Avcı, 1979 tarihinde Adana'da inşaat müteahhitliği sektöründe faaliyete başladı. 1990'da özel konut inşaatına başlayan Avcı'nın bitmiş ve halen devam eden birçok projesi bulunuyor. 2007 yılından itibaren bu alandaki tecrübesini Türkmenistan'a aktaran Avcı, Türkmenistan'da kamu binalarından 5 yıldızlı otellere, okullardan rehabilitasyon merkezlerine kadar birçok projeyi tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halil Avcı'ya önemli görev
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN