Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hukuk öğrencileri adliyeyi ziyaret etti

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu Adalet Bölümü öğrencileri 'Toplumsal Duyarlılık Dersi' kapsamında Gaziantep Adliyesi'ni ziyaret etti

Giriş Tarihi: 11.12.2015
Hukuk öğrencileri adliyeyi ziyaret etti
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Hukuk Fakültesi ve HKÜ Meslek Yüksekokulu Adalet Bölümü öğrencileri, Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Celal Ruhi önderliğinde ve "Toplumsal Duyarlılık Dersi" kapsamında, Gaziantep Adliyesi'ni ziyaret etti. Dersine katılan öğrenciler için bilgilendirme seminerleri düzenlendi.

HUKUKÇULAR ANLATTI

Gaziantep Başsavcı Vekili Mehmet Sabri Kılıç, Gaziantep 1. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Hakim Filiz Berber Yenipınar, Gaziantep 1. Asliye Ticaret Mahkemesi Üyesi Hakim Davut Bülbül ve Gaziantep Barosu avukatlarından M. Gazi Karagülle gibi önemli isimler seminerlere konuşmacı olarak katıldı. Konuşmacılar öğrencilere önemli bilgiler aktardı.

YAŞAMA HAZIRLIK

HKÜ öğrencilerine meslek hayatlarında yaşadıkları tecrübelerle ilgili detaylar aktaran konuşmacılar, sektör tecrübelerini ve sektöre atıldıklarında dikkat etmeleri gerektiğini düşündükleri konuları aktardı. HKÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Celal Ruhi, ziyaretin amacının öğrencileri gerçek anlamda yaşama hazırlamak olduğunu belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hukuk öğrencileri adliyeyi ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN