Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana BTÜ'de Gül dönemi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nde görev süresi dolan Rektör Prof. Dr. Adem Arsoy'un yerine, Prof. Dr. Aykut Gül vekaleten atandı

Giriş Tarihi: 12.12.2015
Adana BTÜ'de Gül dönemi
Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nde (Adana BTÜ) görev süresi dolan Prof. Dr. Adem Ersoy'un ardından Rektörlük görevine Yükseköğretim Kurulu tarafından Prof. Dr. Aykut Gül vekaleten atandı. Rektörlük seçimlerine kadar göreve vekâleten devam edecek olan Prof. Dr. Aykut Gül, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Fazıl Özsoylu, Genel Sekreter Osman Arık ve Genel Sekreter Yardımcısı Nezihat Yurt tarafından karşılandı.

"İŞİMİZ BİLİM ÜRETMEK"

Karşılamanın ardından üniversiteyi gezerek idari ve akademik personel ile tanışan Prof. Dr. Aykut Gül konferans salonunda gerçekleştirilen bir toplantıya katılarak burada kısa bir konuşma da gerçekleştirdi. Prof. Dr. Aykut Gül, "Hepimiz taşın altına elimizi ve gönlümüzü koyarak asıl işimiz olan bilim üretmek üzerine yoğunlaşacağız. Makamlar gelip geçicidir, önemli olan birbirimizle anlaşarak, huzur ortamında asli görevlerimizi en iyi şekilde yapmaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana BTÜ'de Gül dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN