Babamın ölmemesi için 5 bin lira gerek

Lösemi hastası olan babasına Almanya'dan bulunan donörün getirilmesi için 5 bin liraya gerek olduğunu söyleyen 4 yaşındaki Hatice, "Ne olur bize yardım edin, babam ölmesin" dedi

Giriş Tarihi: 12.12.2015
Babamın ölmemesi için 5 bin lira gerek
Adana'nın Kozan ilçesinde bir lokantada garsonluk yapan 46 yaşındaki bir çocuk babası Mehmet Özlü'nün yakalandığı lösemi (ilik kanseri) hastalığından kurtulması için Almanya'da bulunan uygun donörden alınan iliğin Türkiye'ye getirilmesi gerekli. Bunun için 5 bin liraya ihtiyaç duyduğunu söyleyen ancak maddi durumunun iyi olmadığını anlatan talihsiz adam kara kara düşünüyor. Babasına sarılan küçük Hatice ise, "Ne olur bize yardım edin. 5 bin lira için babam ölmesin" dedi. Geçtiğimiz yıl rahatsızlanan ve tedavi için gittiği hastanede lösemi olduğunu anlayan Mehmet Özlü'nün başından aşağı kaynar sular döküldü. Kemoterapi tedavisine başlayan Mehmet Özlü, bu arada uygun donör bulunması için her çareye başvurdu. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'ne giden Özlü'den burada kan örneği alındı. Yapılan taramalar sonunda Mehmet Özlü için uygun donörün Almanya'da olduğu tespit edildi. Hastane, donörün Türkiye'ye getirilmesi için 5 bin lira gerektiğini söyledi.

"NE OLUR YARDIM EDİN"
5 bin lirayı duyunca Mehmet'in tüm umutları söndü. Hastalığı nedeniyle çalışamadığından kirada oturduğu evden çıkmak zorunda kalan, eşi Hülya ve 4 yaşındaki kızı Hatice ile kız kardeşinin evine sığınan ve burada yaşam süren Mehmet Özlü şimdi kendisine uzanacak bir yardım elini bekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babamın ölmemesi için 5 bin lira gerek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN