Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli Eğitim Bakanı Avcı Gündoğdu ile birlikte

Gündoğdu Holding/Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ve Danışmanlar Kurulu Başkanı Işın Çelebi, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'yı ziyaret etti

Giriş Tarihi: 13.12.2015
Milli Eğitim Bakanı Avcı Gündoğdu ile birlikte
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ile Danışmanlar Kurulu Başkanı ve Devlet eski bakanlarından Işın Çelebi'yi makamında ağırladı. Gökhan Gündoğdu, nezaket ziyaretinde bulundukları Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Adana Gündoğdu Koleji (AGK) ve bünyesindeki dünya markası eğitim kurumlarını ve başarılarını anlatırken, Bakan Avcı'yı Adana'ya davet etti. Bakan Nabi Avcı, yakın arkadaşı olan eski bakanlardan Işın Çelebi ve Gökhan Gündoğdu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Adana'dan dünya markası olmuş bir okulumuzun çıkması Milli Eğitim Bakanı olarak beni hayli gururlandırmış ve mutlu etmiştir. Ülkemizin eğitimde en iyi yere gelmesi için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. En kısa zamanda Adana'ya gelerek Gündoğdu Koleji'ni ziyaret etmek istiyorum" dedi.

"BİZE GÜÇ VERDİ"
Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ise "Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı Bey'e bizi ağırladıkları için tüm Adana adına teşekkür ediyoruz. İşimiz eğitim ve bunu en iyi şekilde yapmak için gayret ediyoruz. Sayın Bakanımızın övgü dolu sözleri işimizi en iyi yapma hususunda bizlere büyük moral ve güç vermiştir. Çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Eğitim Bakanı Avcı Gündoğdu ile birlikte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN