Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Herkesin ölçüsüne göre takım elbise

Giriş Tarihi: 14.12.2015
Herkesin ölçüsüne göre takım elbise
Kişiye özel terzilik alanındaki önemli isimlerden Hüseyin Yazar, İtalyan tarzı ve ünlü İtalyan kumaş markalarıyla Adanalılara hizmet vermeye başladı. Uzun dönem çalıştığı ve birçok başarıya imza attığı İstanbul'a Adana ve çevre illerden çok sayıda müşteri geldiğini belirten 30 yıllık terzi Hüseyin Yazar, "Bu konuda Adana'da eksiklik olduğunu gördüm. Bu boşluğu doldurmak için memleketime geri dönmeye karar verdim" dedi.

TERZİLİKTE YENİ ANLAYIŞ
İnsanların terziye gitme anlayışına son verdiklerini anlatan Yazar, "Şimdi biz müşterimizin ayağına gidiyoruz. Nerede ise oraya gidiyoruz. Gündelik hayatında bir kesinti olmuyor. Eskisi gibi, 'terzim bilir' anlayışı yok. Müşterimizin kendisini işin içine, karar verme sürecine dahil ediyor ve bu işten keyif almasını sağlıyoruz. Biz moda danışmanlığı yaparak, ufkunu açıyoruz" diye konuştu.

SMOKİN KÜLTÜRÜ

Adana'da smokin kültürü olmadığına dikkat çeken Yazar, şunları söyledi: İstanbul'da her işadamının evinde en az bir tane smokin vardır. Damatlar mutlaka smokin giyer, başta resmi davetler olmak üzere etkinliklere smokin giyilerek gidilir. Smokinsiz bir işadamı yok. Adana, bir sanayi şehri olmasına rağmen bu kültürü yok. Bu eksikliğe de son vereceğimize inanıyorum
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Herkesin ölçüsüne göre takım elbise
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN