Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Edelere rahat ve konforlu ulaşım

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, "Ulaşım filomuzu her geçen gün daha güçlü kılıyoruz, rahat ve konforlu ulaşım için Büyükşehir her yerde olacak" dedi

Giriş Tarihi: 17.12.2015
Edelere rahat ve konforlu ulaşım
Kahramanmaraş Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Ulaşım Daire Başkanlığı'nın bütün imkanlarını seferber ederek vatandaşların rahat ve huzurlu bir ulaşım yapmalarını sağlamak için gayret gösterdiğini söyledi. Yeni yılın ulaşımda milat olmasını istediklerini belirten Başkan Erkoç, "Ekiplerimiz sürekli araştırma içinde. Toplu taşımada karşılaşılan zorlukları önlemek için sürekli görev halindeyiz" dedi.

DEĞİŞİME AYAK UYDURUYOR
Kent genelinde hizmet sunan Büyükşehir Belediye otobüslerine ilave olarak 10 adet yeni otobüs alındığını belirten Başkan Erkoç, şunları söyledi: Toplu taşımada yaşanan birçok problem artık tarih oldu. Ulaşım Daire Başkanlığımız 'devrim gibi uygulamalar' denecek hizmetleri birbiri ardına devreye koyuyor. Dünya değişiyor ve biz de bu değişime ayak uydurarak toplu taşıma sistemimizde başlattığımız köklü değişimde hız kesmiyoruz. Son sistem ve klimalı araçları halkımızın hizmetine sunuyoruz. Böylece hemşerilerim rahat ve konforlu ulaşım yapıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edelere rahat ve konforlu ulaşım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN