Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük bir ihanetle karşı karşıya kaldık

Metin Doğan, FETÖ/PDY, DAEŞ ve PKK gibi terör örgütlerine ilişkin etkin mücadelelerin devam ettirilerek kararlılık içerisinde 2023'e yürüyeceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Büyük bir ihanetle karşı karşıya kaldık
FETÖ/PDY'nin emniyete, adli teşkilata, askeri ve bütün bürokratik alanlara yerleştirdikleri bu milletin evlatları aracılığıyla milletin kendisine ve tarihine ihanet ettiklerini belirten AK Parti MKYK Üyesi Metin Doğan, "Tam iki yıl önce Türk-İslam tarihinin en büyük ihanetlerinden biriyle karşı karşıya kaldık. Bu milletten topladıkları paralarla yine milletin evlatlarını devşirdiler ve yine yabancı odaklara, küresel güçlere, bu yavrularımızı hizmetkâr ettiler" dedi.

BAŞARILI OLAMADILAR

Yolsuzluğu bir manivela gibi kullanılarak, 17 Aralık'ta halkın iradesiyle seçilmiş hükümete, demokratik parlamenter sisteme darbe vurulmak istendiğine dikkat çeken Metin Doğan, "Milletin en hassas olduğu konu olması nedeniyle yolsuzluğu bir kılıf olarak kullanıp, bütün milletin kendilerini destekleyeceklerini düşündüler ama vatandaşlarımız başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti'ye ve mensuplarına inandığı için başarılı olamadılar" diye konuştu.

OPERASYONLAR SÜRECEK

FETÖ/PDY'ye karşı etkin mücadelenin devam ettiğini vurgulayan Doğan, "Tarihin en büyük terör örgütünün, ihanet şebekesinin bu ülkeye verdiği zararları ortadan kaldırmak ve bir daha da hem bu paralel FETÖ'nün hem de başka yapıların herhangi bir şekilde devlet içinde bir organizma oluşturmak suretiyle devletimize, milletimize hükmetmeye kalkmasını engellemek için operasyonlar devam edecektir. Bundan sonra da asla bu topraklarda bu tür ihanet şebekelerine izin verilmeyecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük bir ihanetle karşı karşıya kaldık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN