Çelikcan: Adana için şanslı dönem

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Çelikcan: Adana için şanslı dönem

Yüreğir'in çehresini değiştirecek projeler hayata geçiyor. Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Ankara'da çok güçlendik. Adana için, bizim için şanslı bir döneme girdik" dedi

AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı'nın Çevre ve Şehircilik Bakanı, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü olmasının Adana'nın Ankara'da çok iyi temsil edileceğinin resmi olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Bu dönem hepimiz için çok şanslı bir dönem. Sayın Bakanımız Adana'nın sorunlarını yakından biliyor. Bir önceki dönemde Adana'ya büyük hizmetler veren Sayın Ömer Çelik yine çok etkin bir görevde. Bizlere düşen Sayın Sarı ve Çelik etrafında kenetlenmek" dedi.

PROJELER HAYATA GEÇECEK
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın yerel yönetimler açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Mahmut Çelikcan, "İlbank Genel Müdürlüğü, Mekansal Planlamalar Genel Müdürlüğü, Altyapı Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğünün bakanlık bünyesinde olması bizim açımızdan çok önemli. Sayın Bakanımızın Adana'ya çok büyük katkılarının olacağından ve kente büyük heyecan kattığından hiç kuşkumuz yok. Adana'da yerel dinamiklere düşen görev Sayın Bakanımızın etrafında kenetlenmek ve iyi bir sinerji oluşturmaktır. Göreve başlar başlamaz 2 yıldır bakanlıkta bekleyen projemiz onay aşamasına geldi. Daha birçok büyük projemiz hayata geçecektir" diye konuştu. Başkanlık görevinde ikinci dönemi yoğun bir tempo ile geçiren ve ilçenin çehresini değiştirecek projelere imza atan Çelikcan şöyle dedi: "Bizim işimiz gücümüz aziz milletimize hizmet etmek. Göreve geldiğimiz 7 yıldan beri tek amacımız bu. Ben ve ekip arkadaşlarım gecemizi gündüzümüze katıyor, önemli projeleri ortaya çıkarıyor ve bunların hayata geçirilmesi için gayret ediyoruz. Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğe de büyük önem veriyoruz. Tek düşüncemiz bu ilçede yaşayan herkesin huzurlu, mutlu ve yaşam kalitesi yüksek olan günler geçirmesi."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çelikcan: Adana için şanslı dönem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN