Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SANKO'ya hizmet ödülü Bilkent'ten

Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından gerçekleştirilen Marka Ödülleri'nde, birinciliğe SANKO Holding layık görüldü

Giriş Tarihi: 21.12.2015
SANKO'ya hizmet ödülü Bilkent'ten
SANKO Holding, Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü'nün düzenlediği Marka Ödülleri'nde, "Şehrine hizmetleriyle öne çıkan şirketler" kategorisinde 4 aday arasından birinciliğe ulaştı. Bilkent Marka Ödülleri'nin, 30 kişilik proje ekibi tarafından belirlendiğini açıklayan Bilkent Marka Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Kavillioğlu, ödüllerin 9 kategori üzerinde yapıldığını ve 1 ay boyunca web sitesi üzerinden gerçekleştirilen oylama sonucu birincilerin seçildiğini belirtti.
SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, markaların yarıştığı ortamda bulunmaktan mutlu olduğunu ve aday gösteren ve oylarıyla destekleyen herkese teşekkür etti. Yerli üretimin önemine dikkat çeken Konukoğlu, yerli üretimi kullanmaya, tüketmeye, almaya özen gösterin. Yerli ürünleri alırsanız, yerli üretici güçlenir. Yerli ürünler de en az ithal ürünler kadar kaliteli, güzel ve tasarıma sahip" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SANKO'ya hizmet ödülü Bilkent'ten
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN