Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sözlü'ye oy veren herkes çok pişman

AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, kentin sorunlarını çözmekten uzak olan MHP'li Başkan Hüseyin Sözlü'nün herkesi hüsrana uğrattığını söyledi

Giriş Tarihi: 22.12.2015
Sözlü'ye oy veren herkes çok pişman
Adana'nın dağ gibi biriken sorunlarının altından kalkamayan MHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün seçildiği günden beri akılda kalacak tek bir icraatının olmadığını öne süren AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, "Hüseyin Sözlü'ye bel bağlayanlar, kentin sorunlarını çözeceğine inananlar kısa zamanda sükutu hayale uğradı. Oy verenler arasında pişman olanların sayısı her geçen gün artıyor. 1 Kasım seçim sonuçları bunun bir göstergesi" dedi. Yerel yöneticilerin devletle barışık olması halinde başarılı olacağının altını çizen Başkan Çırak, "Adana, son iki dönemdir devletle kavga eden başkanlarla yönetiliyor maalesef. Hepimizin bildiği gibi şu anki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olduğu dönemde MHP'li Büyükşehir Başkanı Aytaç Durak'ın sarf ettiği boş sözler hâlâ hafızalarda. Hüseyin Sözlü de aynı yolu izledi. Cumhurbaşkanımız ile sürekli kavga eden üslubu seçti, kaybeden kendisi oldu" diye konuştu.

İSTİKRAR KAZANDIRACAK
Adana'nın gelişmesi, çağdaş kentler seviyesine gelmesi için çok çaba harcanması gerektiğini vurgulayan Ramazan Çırak, "2019 yılında yapılacak yerel seçimler için şimdiden çalışmalara başladık. 1 Kasım seçimleri sonrasında tüm Türkiye'de hissedilen olumlu hava Adana'da da yaşanacak. 2 yılda 4 seçim atlatan ve hepsinden başarı ile çıkan İl Başkanımız Fikret Yeni komutanlığında tüm ilçe teşkilatlarımız uyum içinde çalışıyor. Bu istikrar Adana'ya kazandıracak" şeklinde konuştu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın Adana için büyük bir şans olduğunun altını çizen Başkan Çırak şöyle konuştu: Sayın Sarı, seçim çalışmaları sırasında kentin dört bir yanını gezdi. Sorunları biliyor. Özellikle Çukurova'da kentsel dönüşüm bekleyen Belediyeevleri meselesini kesinlikle çözüme kavuşturacaktır. Dönüşüm olayı vatandaşa iyi anlatılmalı. Çukurova Belediyesi vatandaşı ayağına çağırmak yerine mahalleye bir kentsel dönüşüm ofisi açmalı. Vatandaşa kentsel dönüşümün tüm detayları iyice anlatılmalı. Ancak bu şekilde proje başarıya ulaşır."

HALK İFTİRAYA BAKMIYOR
AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, hedeflerinin 2019 seçimlerinde Adana'daki belediye başkanlıklarını kazanmak olduğunu, bunun için koordineli bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Çırak, bazı kendini bilmezlerin iftiralarla AK Parti'yi yıpratmaya çalıştığını da sözlerine ekleyerek, "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. İftiralara halkımız kulak asmıyor. Biz de yolumuza devam ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözlü'ye oy veren herkes çok pişman
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN