Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir yaptı Seyhan yine yattı

Adana'da Balıkçılar Pazarı esnafının aylardır süren yol isyanını sonunda Büyükşehir Belediyesi duydu. Ancak asıl sorumlu olan Seyhan Belediyesi'nde hiçbir hareket yok

Giriş Tarihi: 23.12.2015
Büyükşehir yaptı Seyhan yine yattı
Büyükşehir Belediyesi, SABAH Güney'de yayımlanan haber üzerine Balıkçılar Pazarı esnafının kaldırım sorununu çözerken Seyhan Belediyesi olayı seyretmekle yetindi. Büyükşehir'in gecikmeli de olsa kaldırım sorununu çözmesine teşekkür eden bölge esnafı, "Haber yayınlanınca Büyükşehir ekipleri hem kendi sorumluluk alanlarındaki hem de Seyhan'ın sorumluluğundaki kaldırımı yaptı" dedi.

SABAH GÜNEY YAZMIŞTI

SABAH Güney, 13 Aralık tarihli nüshasında Balıkçılar Pazarı esnafı ve Obalar Caddesi sakinlerinin yaşadığı yapılmayan bozuk kaldırım sıkıntısını "İki başkan da 4 aydır kayıp" başlığıyla kamuoyuna duyurdu. Haberimizi ihbar olarak değerlendiren Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, hafta sonu bölgeye giderek çalışma yaptı, kaldırımları onardı. Büyükşehir'in duyarlılığına teşekkür eden esnaf Yusuf Coşkun, "Keşke haber yapılmadan gelselerdi. Keşke aylarca beklemeseydik. Haber yayınlanınca Büyükşehir Belediyesi ekipleri hem kendi sorumluluk alanlarındaki hem de Seyhan'ın sorumluluğundaki kaldırımı yaptı. Sesimizi yetkililere ulaştıran SABAH Güney'e de teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Seyhan Belediyesi'nin sorumluluğundaki kaldırım problemini de çözdüğünü açıklayan Coşkun, "Aylardır çözüm istedik. Defalarca kapılarını çaldık olmadı. Basın aracılığıyla ulaşalım belki çözerler diye düşündük ama nafile. Sadece hakkımız olan bir hizmet istedik ama Seyhan, bunu bile fazla gördü. Başkan Zeydan Karalar seçmeninin sesini duymuyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir yaptı Seyhan yine yattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN