Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir'den EKPSS desteği

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi EKPSS kurslarına devam eden engelli kursiyerlere hazırlık kitapları dağıtt

Giriş Tarihi: 26.12.2015
Büyükşehir'den EKPSS desteği
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü ile Abdulhakim ve Suzan Bilgili Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile İsmail Kurtul İlköğretim Okulu'nda devam eden EKPSS kurslarına katılan yaklaşık 110 kursiyere sınav kitapları ve çeşitli hediyeler dağıtıldı.

SINAVA HAZIRLANIYORLAR
'Engelsiz Bir Kahramanmaraş' için gayret gösterdiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya, "Bugün burada kurs gören engelli kardeşlerimize Büyükşehir Belediyesi olarak sınav kitapları dağıtacağız. Burada kurs gören kardeşlerimizin sınavlara daha iyi hazırlanarak EKPSS'de başarı göstererek devlet kadrolarında istihdam edilmeleri için gayret gösteriyoruz" dedi.

20 MART'TA BİTİYOR

Kursların 20 Mart 2016 tarihine kadar devam edeceğini açıklayan Çetinkaya, "Bu kurslarımıza 21 işitme, 33 görme, 41 ortopedik engelli kardeşlerimiz ile süreğen, duygusal ve ruhsal engelli olmak üzere 110 civarında kardeşlerimiz katılıyor. Onların bu sınavı başarıyla kazanarak istihdam edilmeleri konusunda gayretli çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir'den EKPSS desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN