İş kadınlarının yeni yıl partisi

Mersinli iş kadınları yeni yılı muhteşem bir gece ile kutladı. Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı gece görülmeye değerdi

Giriş Tarihi: 28.12.2015
İş kadınlarının yeni yıl partisi
Mersin Girişimci İş Kadınları Derneği (GİŞKAD), 2015 yılını değerlendirmek ve 2016'ya merhaba demek için Mersin'in gözde mekanlarından Lychee'de bir araya geldi. GİŞKAD Yönetim Kurulu Başkanı Müge Sungur Enön, yeni yılın ülkemize ve tüm dünyaya barış getirmesini diledi ve "Kadınların daha güçlü ve daha fazla söz sahibi olduğu bir yıl olmasını umuyorum" dedi.

AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ

2015 yılında birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Enön, Mersin Büyükşehir Belediyesi'yle ortak projeleri olan 'Girişimcilik Eğitimleri'nin de 28 Aralık Pazartesi gününden itibaren başlayacağını belirterek, "Eğitimlerimiz bir yıl sürecek ve katılmak isteyenler hem bize hem de belediyeye başvuru yapabilecekler" diye konuştu.

YENİ YILDA YENİ ÇALIŞMALAR

Yeni yılda hayata geçecek projelere de kısaca değinen Enön, "Yeni yılın ilk günlerinde önemli bir panel düzenleyeceğiz. 8 Ocak Cuma günü, özel bir televizyon kanalında 'Küresel Piyasalar' adlı programı hazırlayıp sunan Barış Esen ve Murat Sağman'ın katılımıyla gerçekleşecek panelde 2015 yılını değerlendireceğiz ve 2016 yılından neler beklediğimizi konuşacağız" ifadelerini kullandı.

10. YIL KUTLAMALARI

Enön, 2016 yılının kuruluşlarının 10'ncu yılı olduğunu belirterek "10'ncu yılımızı kurucu başkanlarımız, geçmiş dönem başkanlarımız ve emeği geçen tüm üyelerimizle kutlamak istiyoruz. 20 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirmeyi planladığımız etkinlikte, kurulduğumuz günden bugüne olduğu gibi yine hep beraber olmayı arzuluyoruz" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş kadınlarının yeni yıl partisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN