Şubat ayında önemli toplantı

Giriş Tarihi: 8.1.2016
Şubat ayında önemli toplantı

MÜSİAD Adana Şubesi, şubat ayında Genel İdare Kurulu toplantısına ev sahipliği yapacak

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Adana Şube Başkanı Suat Yahşi, Teşkilatlanma ve Üye İlişkileri Komisyonundan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nayim Yeldan ile Bütçe ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Burhan Kavak ile birlikte SABAH Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'na nezaket ziyaretinde bulunarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

ÖNEMLİ BİR BULUŞMA
Başkan Suat Yahşi MÜSİAD Adana Şubesi'nde 106 üyelerinin bulunduğunu belirterek, şubat ayında önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapacaklarını söyledi. Başkan Yahşi, önümüzdeki ay Genel İdare Kurulu Toplantısı'nın Adana'da yapılacağını belirterek, "Bu tarihi buluşmaya genel başkanımızın yanı sıra Türkiye'deki tüm MÜSİAD başkanları ve yardımcıları katılacak" diye konuştu.

BAKAN DA KATILACAK
İki gün sürecek olan toplantıda bir bakanın da işadamlarının yanında olacağını söyleyen Başkan Suat Yahşi, "Oturumumuzda Türkiye ekonomisi masaya yatırılacak. Geçen yılki çalışmalarımızı değerlendirip 2016 yılının plan ve projelerini tartışacağız" dedi. SABAH Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu ise MÜSİAD'ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve başarılı bulduklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şubat ayında önemli toplantı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN