Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yargı mensupları devlet tiyatrosunda

Giriş Tarihi: 8.1.2016
Yargı mensupları devlet tiyatrosunda
Adana Adliyesi'nde görev yapan hakim ve Cumhuriyet savcıları ile yargı çalışanları, Adana Devlet Tiyatrosu'nda sahnelenen 'Muammer Muammer' isimli oyunu izledi. Adana Cumhuriyet Başsavcılığı İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosu tarafından, adliyenin sosyal ve kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen tiyatro etkinliğine Başsavcı Ali Yeldan, Başsavcı Vekili Musa Ünel ile adliyede görev yapan çok sayıda hakim, Cumhuriyet savcısı ve yargı çalışanları katıldı.

2 PERDELİK MÜZİKAL

Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Devlet Tiyatrosu Salonu'nda sahnelenen 'Muammer Muammer' adlı oyun, yargı mensupları tarafından ilgiyle izlendi. Orhan Kemal'in yazdığı, Erman Canatan'ın oyunlaştırdığı ve Murat Çidamlı'nın yönetmenliğini yaptığı 2 perdelik müzikli komedi, büyük beğeni topladı. Tiyatroyu izleyen yargı mensupları, gösteri sonunda oyuncuları ayakta alkışladı.

ACIKLI GÜLDÜRÜ

Yoksul bir halk çocuğu olan Küçük Adam Muammer'in acıklı güldürüsünü anlatan oyunda, F. Doruk Nalbantoğlu, Gökhan Doğan, Murat Özben, Murat Aslan, Burçin Börü, Sevinç Gediktaş, Saliha Karahasan, Cengiz Altındağ, Özgür Küçüköner, Eda Altunkara, Ercan Uslu, Vahit Yöney, T.Berna Uğurlar, Refik Koral Kısakürek, Umut Verdi Boğaç, Kemal Algan ve Polat Göçen rol alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yargı mensupları devlet tiyatrosunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN