Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hemşerilerinden Ünal'a kutlama

Kahramanmaraş Ticaret Borsası yönetim ve meclis üyelerinden oluşan bir heyet, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ı makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dedi

Giriş Tarihi: 18.1.2016
Hemşerilerinden Ünal'a kutlama
Başkent'e çıkarma yapan Kahramanmaraş Ticaret Borsası yönetim ve meclis üyelerinden oluşan bir heyet, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ı makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileğinde bulundu. KMTB Başkanı A.Duran Balsuyu, iş adamı Mahmut Arıkan ve Mustafa Narlı'nın da aralarında bulunduğu heyeti kabul eden Bakan Mahir Ünal, Kahramanmaraş'a yapılacak kültür ve turizm yatırımlarından söz etti. Bakan Ünal, hemşerilerinin sorunlarını ve beklentilerini de dinledi.

YAKLAŞIMCI BİR TAVIR

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın her zaman iş dünyasının yatırım ve üretimini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için işlerini kolaylaştırıcı bir yaklaşım gösterdiğini belirten KTMB Başkanı A. Duran Balsuyu, "Yatırımcı işadamlarımız özellikle turizm yatırımı yaparken bürokratik engellerle karşılaşmamak için Turizm Bakanlığı dışında hiçbir bürokrasi ile uğraşmak istemiyor. Sayın bakanımıza durumu anlattık. Çözümü konusunda yaklaşımcı bir tavır sergiledi" diye konuştu.

EL İŞLEME TABLO VE BAKIR İŞİ

Heyet, Bakan Mahir Ünal'a, kentin kültürünü simgeleyen sim sırma el işlemeli bir tablo ile bakır işi hediye etti. Başkan A. Duran Balsuyu, geçen yıl bastırdıkları Kahramanmaraş'ın yöresel yemekleri ile zahire kültünün toplandığı yemek kitabını da Bakan Ünal'a takdim ettiklerini söyleyerek, "Bakanımız bizi çok sıcak bir ortamda karşıladı. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi. Hemşerilerini görmekten büyük keyif alan Bakan Ünal, heyet ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hemşerilerinden Ünal'a kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN