Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arslan kardeşler bir okulu yeniledi

Mezun oldukları okulun girişini ve yemekhanesini tepeden tırnağa yenileyen Hasan ve Hüseyin Arslan kardeşlerin bu davranışı öğrenciler, veliler ve okul idarecileri tarafından takdir gördü

Giriş Tarihi: 21.1.2016
Arslan kardeşler bir okulu yeniledi
Mersin'in dünyaca ünlü bakliyat firması ARBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Arslan ile Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Arslan, mezun oldukları okulun giriş kapısı ile yemekhane bölümünü yeniledi. Okul yönetimi ve öğrenci velileri, hayırsever işadamlarına teşekkür ederek, "Her ikisi de okulumuzun öğrencisiydi. Mezun oldular ama bağlarını koparmadılar. Anlamlı bir destek verdiler. Okulumuzun girişi ve yemekhanesi yenilendi. Kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz" dediler.

KARŞILIKSIZ YARDIM

Mersin Endüstri Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenim gören Hasan Arslan 1978 yılında, kardeşi Hüseyin Arslan ise 1980 yılında mezun oldu. O dönemde lise eğitimi veren okulun giriş kapısı ile sanat okulu yemekhanesini baştan aşağı yenileyen Arslan kardeşler, "Mezun olduğumuz okulun bazı ihtiyaçlarının olduğunu duyunca hemen el attık. Karşılık beklemeden bu tür yardımları yapmayı seviyoruz. İnsanlar doğduğu, büyüdüğü, öğrendiği yerleri unutmamalı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arslan kardeşler bir okulu yeniledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN