Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TÜGİK'in Antalya'daki İş Zirvesi'nde buluşma

Giriş Tarihi: 21.1.2016
TÜGİK'in Antalya'daki İş Zirvesi'nde buluşma
Türkiye'nin, tabana yayılmış en güçlü STK'larından olan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'na (TÜGİK) bağlı federasyon ve GİAD'ların başkan ve üyeleriyle, iş dünyasının önemli isimleri, Antalya'da düzenlenen TÜGİK İş Zirvesi'nde bir araya geldi. 2 gün süren zirveye TÜGİK Genel Başkan Yardımcısı ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri ve üyeler de katıldı. TÜGİK'in geçmiş ve gelecek dönem çalışmalarının yanı sıra ülke ekonomisine yönelik beklentilerin ele alındığı zirvenin açılış konuşmasını TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral yaptı.

TANINMIŞ İSİMLER
İki gün süren zirvenin konuk konuşmacıları Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, yemeksepeti. com kurucu ortağı ve CEO'su Nevzat Aydın, Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Coca Cola Company Orta Asya Kafkaslar ve Türkiye İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey ve Stand Up sanatçısı Ceyhun Yılmaz oldu. Oturumların moderatörlüğünü ise Patronlar Okulu'nun Kurucusu Sibel Kaya yaptı. Üyeler arasında işbirliği, tecrübe paylaşımı ve iş fırsatları yaratımını artırmayı amaçlayan zirveye katılım çok geniş oldu.

ZİRVE VERİMLİ GEÇTİ

TÜGİK Genel Başkan Yardımcısı ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, Antalya'daki zirvenin son derece verimli geçtiğini ifade ederek, "Gerek oturumlarda ele alınan konular, gerekse iş dünyasının önemli isimlerinin konferansları son derece etkileyiciydi. Kentimizi temsil ettiğimiz iş zirvesinde diğer illerden gelen işadamlarıyla ikili ticari görüşmelerde bulunma, dostluk ve dayanışma duygularımızı geliştirme fırsatı bulduk. Türkiye'nin alt yapısı en güçlü STK'sı olmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜGİK'in Antalya'daki İş Zirvesi'nde buluşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN