Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Kaybedecek bir saniyemiz yok"

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Arsuz'da Uluçınar Anadolu Değerleri Gençlik kampını ziyaret ederek, gençlerle sohbet etti

Giriş Tarihi: 26.1.2016
Kaybedecek bir saniyemiz yok
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hatay'ın Arsuz ilçesinde bulunan Uluçınar Anadolu Değerleri Gençlik Kampı'nı ziyaret etti. Gençlerden eğitmenlerin yönlendirmesi ve gözetimi eşliğinde kamptaki bütün imkânlardan faydalanmalarını isteyen Bakan Kılıç, "Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere vermiş olduğu talimatlar açıktır. Milletimiz, gençlerimiz, evlatlarımız için kaybedecek bir saniyemiz dahi yoktur" dedi.

"KAYNAŞACAKSINIZ"
Kampların Türkiye'nin dört bir yanındaki gençlerin kaynaşması için önemli olduğunu vurgulayan Bakan Kılıç, "Şunu da bilmeniz gerekiyor; bütün bu imkânlar, sizin kullanımınız, kendinizi geliştirmeniz ve birbirinizi tanımanız için sunuluyor. Ülkemizin çok farklı bölgelerinden, illerinden gelip burada birbirinizi tanıyarak, kaynaşacaksınız" diye konuştu.

HERKES SİGORTALI
Kampa gelen herkesin Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sigortalı olduğunu ifade eden Bakan Çağatay Kılıç, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Şimdi kampları eleştirmek isteyenler olacaktır. Baştan şunu söyleyelim. Evlerinizden çıkıp buraya gelinceye kadar, burada kaldığınız süre içerisinde ve eve gidene kadar hepiniz sigortalısınız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Kaybedecek bir saniyemiz yok"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN