Vali Kerem Al'ın ev ziyaretleri devam ediyor

Giriş Tarihi: 10.2.2016
Vali Kerem Al'ın ev ziyaretleri devam ediyor
Göreve başladığı günden bu yana zaman zaman yardıma muhtaç aileleri ziyaret eden Osmaniye Valisi Kerem Al, yine yoksul ailelerin evlerine konuk olarak sorunlarını dinledi. İçlerinde Suriyeli ailelerin de bulunduğu 6 aileyi ziyaret eden Vali Al'ın ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Dr. M.H. Nail Anlar, İl Müftüsü Ramazan Çortul, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da hazır bulundu. Evlerine konuk olduğu ailelerle bir süre sohbet eden Vali Al, ailelerin dile getirdiği sorunlarını dinleyerek, ihtiyaçları doğrultusunda nakit yardımı yapılması talimatını verdi. Ziyaret sırasında tüm ailelere gıda paketi verildi. Ailelerin küçük çocuklarıyla ilgilenen Vali Kerem Al, çeşitli hediyelerle sevindirdi.

ŞEFKATLİ ELİ
Vali Kerem Al, devletin şefkatli elinin her zaman maddi imkânsızlık içerisinde olan vatandaşlara uzanacağını belirterek, "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığı ile çeşitli yardımlar sağlıyoruz. Maddi yardımların yanı sıra yaptığımız ziyaretlerle devletimizin onların her zaman yanında olduğunu göstermek istiyoruz. Ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecektir. Yoksul vatandaşımız hiçbir zaman kendini yalnız hissetmesin, devletimizin şefkatli eli her daim onlara uzanacaktır" diye konuştu. ÇUKUROVA Belediyesi dördüncü kez referandum yaptı. Daha önce farklı konularda çıkan anlaşmazlıklar üzerine üç kez halka sorarak nihai kararı veren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Huzurevleri Mahallesi Ahmet Yesevi İlkokul yakınlarındaki yaklaşık 7 dönümlük park alanına halı saha yapımı konusunda çıkan anlaşmazlık üzerine bir kez daha referandum sandığının kurulmasına karar verdi. Yüksek Seçim Kurulu'nun seçmen listeleriyle birebir olan seçmen listelerine uygun yapılan referandumda 3 bin 73 kişi oy kullandı. Vatandaşlardan 2669'u 'evet' oyu kullanırken spor tesisi istemeyenlerin sayısı 414'te kaldı. Başkan Soner Çetin, referandumun katılımcı belediyecilik ve demokrasi anlayışının gereği olduğunu dile getirdi.

PERSONEL BELGELENDİRME MERKEZİ KURULUYOR
Dış ticaret ve lojistik sektörüne yönelik olarak Depo Puantörü ve Raporlama Elemanı, Gümrük Saha Operasyon Elemanı ve Dış Ticaret Operasyon Yöneticisi yetiştirilecek

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kerem Al'ın ev ziyaretleri devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN