Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KKTC'den mezun olanlar buluşuyor

YDÜ'den mezun olan üniversite öğrencileri ve ailelerinden oluşan 119 bin kişilik bir kalabalık, 'Büyük Buluşma' adı altında Ağustos ayında KKTC'de bir araya gelecek

Giriş Tarihi: 12.2.2016
KKTC'den mezun olanlar buluşuyor
Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S.Günsel, Kuzey Kıbrıs Mezunları Vakfı heyetini kabul etti. Yaklaşık 2 ay önce kurulan ve merkezi Ankara'da olan Kuzey Kıbrıs Mezunları Vakfı, KKTC'den mezun olan üniversite öğrencilerini aileleriyle birlikte 'Büyük Buluşma' adı altında Ağustos ayında KKTC'de bir araya getirmeyi planlıyor.

30 BİN AŞKIN ÜYESİ

Kuzey Kıbrıs Mezunları Vakfı'ndan bir heyet YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel'i ziyaret ederek, vakıf çalışmalarını anlattı ve yapacakları yaklaşık 119 bin kişilik organizasyon konusunda destek vermesini istedi. Vakıf Genel Koordinatörü Müjdat Çarhoğlu, vakfın sosyal medyada 30 bini aşkın üyesi bulunduğunu belirtti.

YÜREKTEN KUTLADI

YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel, "Bu birlikteliğin üniversiteye, mezunlara, mezun olacak olanlara ve şu an okuyanlara dahi etkisi olacağı inancındayım. Aslında başardığınız çok zor ve zaman isteyen bir şey. O yüzden gerçekten sizleri yürekten kutlarım. Biz Yakın Doğu Üniversitesi olarak elimizden geleni ve üzerimize düşeni yapacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KKTC'den mezun olanlar buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN