Vali Anamur'u masaya yatırdı

Anamur'un tüm sorunlarının konuşulduğu toplantıda hizmetin insan odaklı olmasını isteyen Vali Çakacak, sorunların çözüleceğini belirtti

Giriş Tarihi: 12.2.2016
Vali Anamur'u masaya yatırdı
Mersin Valisi Özdemir Çakacak Anamur'da Kaymakam Cengiz Cantürk, Belediye Başkanı Mehmet Türe, Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Dairesi Şube Müdürü Muzaffer Akbacı ve ilçede bulunan daire müdürlerinin de katıldığı genişletilmiş bir toplantı yaptı. Toplantıda Anamur'a yapılacak olan yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İNSAN ODAKLI ÇALIŞMA
Kurumlar arasında koordinasyonun sağlanması halinde yapılacak işlerin daha düzenli ve aksamadan yürüyeceğini söyleyen Vali Çakacak, "Vatandaşlara hizmet için varız. Kamu kurumları kapılarını vatandaşlara sürekli açık tutmalıdır. Hizmetin insan odakladı olduğu unutulmamalıdır. Resmi dairelere gelen vatandaşlara karşı davranış biçimi insan odaklı olmalıdır" dedi.

MUHTARLARA SÖZ VERDİ
"Anamur için bütün çalışmaları gözden geçireceğiz, tüm yatırımları ve projelere masaya yatıracağız, sorunlar çözüme kavuşturulacak" diyen Vali Çakacak, mahalle muhtarlarına da söz verdi ve çözüm bekleyen sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması için ilgili birimlere talimat verdi. Toplantıda tarım ve turizm sorunları ile yapımı süren bölünmüş yol çalışmaları da konuşuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Anamur'u masaya yatırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN