Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahinbey'de bütün parklar onarılıyor

Giriş Tarihi: 17.2.2016
Şahinbey'de bütün parklar onarılıyor

Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Havalar ısınınca halkımız kendini dışarı atacak. Bu yüzden tüm parkları elden geçiriyor, eksiklerini gideriyoruz" dedi

Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi, bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte ilçe genelindeki parkları vatandaşların rahat bir şekilde kullanması için bakım, onarım, aydınlatma ve yenileme çalışmalarına başladı. Son 7 yılda 466 park yaparak vatandaşların hizmetine sunan Şahinbey Belediyesi, parklardaki bankların yanı sıra aydınlatma araçlarına da bakım yapıyor, çocuk oyun gruplarını yeniliyor.

YOĞUN BİR TEMPO

Yapılan tüm çalışmaların, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı içinde vatandaşın huzur ve rahatını sağlamak için olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşın memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu, bu nedenle kendi mahallelerindeki parkı kullanırken herhangi bir eksiklikle karşılaşmaması için belediye ekiplerinin yoğun bir şekilde çalıştığını söyledi.

EKSİKLER GİDERİLİR

Havların ısınmasıyla birlikte vatandaşların parkları yoğun olarak kullandığını söyleyen Başkan Tahmazoğlu, "Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz parklar üzerinde yoğun bir çalışma içerisine girdi. Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlarımız yoğun bir şekilde parkları kullanacaktır. Parklarımızdaki bank eksikliği, aydınlatma, çöp kovaları, sulama, çim yama gibi eksiklikleri ve boyama çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlanacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahinbey'de bütün parklar onarılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN