Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Mustafa Büyük sanayicinin yanında

Giriş Tarihi: 20.2.2016
Vali Mustafa Büyük sanayicinin yanında

Adana Valisi Mustafa Büyük, AOSB'deki fabrikaları ve teknik eğitim veren liseyi ziyaret etti, ülke ekonomisine değer kazandıran sanayicilerin yanında olduklarını söyledi

Adana Valisi Mustafa Büyük, 19 farklı sektörde 400 firmanın faaliyet gösterdiği Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ni (AOSB) ziyaret ederek, sanayiciler ve işçilerle sohbet etti. Vali Mustafa Büyük, 35 bin kişiye çalışma imkanı sunan, son 4 yılda yaklaşık 125 milyon liralık altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla istikrarlı büyümesini sürdüren AOSB yönetimini hizmetlerinden dolayı kutladı. Adana Valisi Mustafa Büyük, beraberinde AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu üyeleri, Vahit Gezer, Ömer Kaya, Denetim Kurulu Üyesi Hilal Aksöz, Mustafa Fidan ve AOSB Müdürü Mustafa Keskin ile birlikte AOSB'de üretim yapan bazı fabrikaları ziyaret ederek yetkililerden faaliyet alanlarıyla ilgili bilgi aldı.

ÖĞRENCİLERİ İZLEDİ:
Sanayi kuruluşlarına nitelikli teknik eleman yetiştiren Özel Erkan Teknik Meslek Lisesi'ne de giden Vali Mustafa Büyük, tekstil atölyesinde atkı yapan öğrencileri izleyerek, atkı modellerinin nasıl çıkarıldığını yakından inceledi. AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü de okul yöneticilerinin ve öğrencilerin başarısının devamı dileğinde bulundu. Vali Büyük, AOSB yönetimi ve sanayicilerle yaptığı sohbetlerde, üreten, istihdam sağlayan, ülke ekonomisine değer kazandıran sanayicilerin her zaman yanında olduklarını bildirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Mustafa Büyük sanayicinin yanında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN