Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrencilerden büyük duyarlılık

Giriş Tarihi: 24.2.2016
Öğrencilerden büyük duyarlılık

Hasan Kalyoncu Üniversitesi öğrencileri, Yayladağı ilçesine giderek burada barınan Bayır Bucak Türkmenlerine yardım paketlerini teslim etti

Öğrencilikleri süresince birçok "Toplumsal Duyarlılık Projesi" kapsamında sosyal yardım programlarına dahil olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) öğrencileri, Ortadoğu Barış Kulübünün katkılarıyla; Suriye'ye en yakın bölgelerden biri olan Hatay'ın Yayladağı ilçesine giderek, ihtiyaç sahibi halka çeşitli yardım paketleri ulaştırdı.

ÖĞRENCİLERE PLAKET
Öğrencilerin bu yardım kampanyalarını karşılıksız bırakmayan HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve Mütevelli Heyeti Danışmanı Songül Kalyoncu öğrencilere plaket taktim etti. Öğrencilerinin bu davranışından onur duyduğunu belirten Rektör Yılmaz, her bir öğrencisini ayrı ayrı tebrik ederek, "Bu davranışınız bizi çok duygulandırdı" dedi.

BİZZAT ŞAHİT OLDULAR

HKÜ Ortadoğu Barış Kulübü Başkanı Ali Barçın ve Halil İbrahim Aba, sınır kapısına giderek yardımları ulaştırdıklarını ve oradaki halkın yardıma çok ihtiyacı olduğuna bizzat şahit olduklarını belirttiler. Sınır bölgesindeki halkın ve birçok kesimin büyük beğenisini kazanan HKÜ öğrencileri, çeşitli alanlarda yardım projelerini sürdüreceklerini söylediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilerden büyük duyarlılık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN