Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir Belediyesi araç parkı genişledi

Giriş Tarihi: 24.2.2016
Yüreğir Belediyesi araç parkı genişledi

Göreve geldiği günden bu yana 100'den fazla iş makinesi ve hizmet aracı alan Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, araç parkına 10 yeni araç daha kazandırdı

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, vatandaşlara daha iyi hizmet götürmek amacıyla araç parkını geliştirmeye devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana 100'den fazla iş makinesi ve hizmet aracı alarak Yüreğir halkının hizmetine sunan Başkan, Çelikcan 5 damperli kamyon, 2 adet sulama tankeri, 1 adet özel dizayn edilmiş atölye bakım aracı, 2 adet asfalt bakım onarım aracını daha belediyeye kazandırdı.

AMAÇ DAHA İYİ HİZMET

Amaçlarının Yüreğir halkına daha iyi hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Çelikcan, yeni alınan araçların Yüreğir halkına hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Çelikcan, alınan bu araçların uzun yıllar sorunsuz görev yapacağını kaydederek, "Göreve geldiğimizden bu yana Yüreğir'in araç parkını sürekli geliştirdik. Mevcuttaki araçlarımız artık sıhhatli çalışmıyordu. Bunun için hem iş makinesi hem de binek araç filolarımızı yenileyerek hizmetlerimizi artık daha düzenli yapıyoruz" dedi.

BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ

Eski araçlar sağlıklı çalışmadığı için yapılan hizmetlerde aksamalar yaşandığını vurgulayan Başkan Çelikcan, "Belediyemizin bütün araç parkını yeniledik. Yüreğir Belediyesi olarak yapacağımız bütün hizmetleri kimseye bağımlı olmadan kendimiz yapabiliyoruz. Böylece işlerimiz daha düzenli ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha kısa bir zaman içerisinde cevap verebiliyoruz. Aldığımız araçlar sayesinde bütün bölgelerimize ulaşabiliyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir Belediyesi araç parkı genişledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN