Ev hanımlarını mutlu eden kurs

Giriş Tarihi: 29.2.2016
Ev hanımlarını mutlu eden kurs
Gaziantep Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren Mithatpaşa Aile Merkezi'nde 'Hasta Kabul Kursu' açıldı. Hanımlar, açılan kursa yoğun ilgi gösterdi. Hasta Kabul Kursu'na katılan kişiler, 6 ay süresince eğitim görecek. Aldıkları eğitimle bilgilenen ve bilinçlenen kursiyerler, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almaya hak kazanacak. Kursiyerler, hem kamu kuruluşlarında hem de özel sektörde çalışabilme şansı elde edecek.

ÖZEL SEKTÖRDE İŞ
Mithatpaşa Aile Merkezi Hasta Kabul Kursu Eğitimcisi Dilek Yumurtaoğlu, kursiyerlerin hem çalışma hayatına hem de sosyal yaşantısına katkıda bulunmak için çalıştıklarını dile getirerek, "Başarılı olan kursiyerlerimiz sertifika almaya hak kazanacak. Sertifikalı kursiyerlerimiz, hastanelerde çalışma imkanına kavuşacak. Sertifika alıp, ben çalışmak istemiyorum diyen kursiyerlerimiz, sosyal hayatta iletişim ağırlıklı olarak bu kursun faydasını görecek" dedi.

"ÇOK MEMNUNUM"
Mithatpaşa Aile Merkezi'ne devam eden ev hanımı kursiyer Nurten Çakır, daha önceden Kuran- Kerim ve mefruşat kurslarından faydalandığını söyledi. Nurten Çakır, "5 çocuğum var. Ben, bu kursa bilinçlendirmek ve bilgilenmek için geliyorum. Sağlıkla ilgili bilgi alıyoruz. Sosyal hayatta nasıl yaşamamız, nasıl davranmamız gerektiğiyle ilgili bilgiler veriliyor. Ben, bu aile merkezine kurulduğu günden beri geliyorum. Çok memnunum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ev hanımlarını mutlu eden kurs
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN