Üçüncü yılda dördüz geldi

Giriş Tarihi: 29.2.2016
Üçüncü yılda dördüz geldi

Gaziantep'te evliliklerinin üçüncü yılında dördüz bebek sevinci yaşayan Bilici çiftine Şehitkamil Belediyesi kucak aştı. Başkan Rıdvan Fadıloğlu aileye destek sözü verdi

Gaziantepli Ayşe-Seyit Bilici çifti, evliliklerinin üçüncü yılında dördüz bebek sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Genç çifti ziyaret ederek dördüzlere beşik ve çeşitli hediyeler veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ailenin 4 bebeğin masrafının altından kalkmasının mümkün olmayacağını belirterek, dördüzlere gerekli desteğin verileceğini söyledi.

ÇEŞİTLİ HEDİYELER

Şeyma, Zeynep, Elif ve Rümeysa adı verilen dördüzlerin Göksüncük Mahallesi'ndeki evlerine giden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bebekleri kucağına alarak sevdi. Bebeklerin sağlıklı bir ömür geçirmelerini dileyen Fadıloğlu, dördüzlere; beşik, battaniye, kırklık takımı, mama ve çocuk bezi hediye etti. Fadıloğlu, çocukların sağlık durumları hakkında anneden bilgi aldı. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, "Rabbim, çocuğu olmayanlara da nasip etsin. Allah'ın vereceği nimetlerle bu çocuklar büyüyecek. Tabi 4 çocuğa aynı anda bakmak kolay değil. Biz de belediye olarak elimizden gelen desteği vereceğiz. Bebekler, uzun süre kuvözde kaldılar. Allah'a şükür, şimdi hepsi sağlıklı ve evlerinde. Kiloları da iyi. Allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsin" dedi. Baba Seyit Bilici, bebek sevincini yaşamak için 3 yıl beklediklerini belirterek, "Çok mutluyuz. Bu sevinci çocuğu olanlar iyi bilir. Çok şükür bebeklerimiz sağlıklı. Dördüz olacağını duyduğumuzda çok şaşırdık, sevindik. Allah, çocuğu olmayanlara da bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizi bu mutlu günümüzde ziyaretiyle daha da mutlu etti" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üçüncü yılda dördüz geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN