Güvenlik Akademisi'ni Cemil Çiçek açacak

Yakın Doğu Üniversitesi Yakın Doğu Enstitüsü'nün 5 Mart'ta başlatacağı 'Güvenlik Akademisi'nin açılışını eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek yapacak

Giriş Tarihi: 2.3.2016
Güvenlik Akademisi'ni Cemil Çiçek açacak
Yakın Doğu Enstitüsü'nde (YDE) 12 hafta boyunca sürecek olan Güvenlik Akademisi sertifika programının açılışını eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek yapacak. YDE Müdürü Doç. Dr. Umut Koldaş ve YDE Danışmanı Ercan Çitlioğlu tarafından yürütülecek olan sertifika programı 5 Mart-28 Mayıs tarihleri arasında cumartesi günleri, YDÜ Büyük Kütüphane Salon 4'te gerçekleşecek. YDÜ Kurucu Rektörü Suat İ. Günsel, "Sayın Cemil Çiçek'i ağırlamaktan mutluyuz" dedi.

UZMAN GÖRÜŞLERİ

YDE Müdürü Doç. Dr. Umut Koldaş, "Güvenliğin farklı alanlarını ve boyutlarını uzman görüşleri ışığında değerlendireceğiz. Yalnızca askeri güvenlik değil, toplumsal, ekonomik, siyasi, iş ve çevre, enerji, siber güvenlik konuları da birbirini bütünleyici bir sistematik içinde irdelenecek" dedi. Programa Türkiye ve Kıbrıs'tan uzman akademisyen, üst düzey bürokrat, diplomat, politika yapıcı ve uygulayıcılar konuşmacı olarak katılacak.

5 MART'TA BAŞLIYOR

YDE Danışmanı Ercan Çitlioğlu da çok önemli bir konuyu çok önemli isimlerle detaylı bir şekilde masaya yatıracaklarını ifade etti. 5 Mart 2016 tarihinde başlayacak olan 'Güvenlik Akademisi'ne ve diğer Yakın Doğu Enstitüsü kısa dönemli eğitim programlarına kayıt için detaylı bilgiye www.neu.edu.tr, yde.neu.edu.tr web sayfalarından ulaşılabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güvenlik Akademisi'ni Cemil Çiçek açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN