Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Kocamaz projeleri anlattı

Giriş Tarihi: 3.3.2016
Başkan Kocamaz projeleri anlattı
Mersin'in Anamur, Bozyazı ve Aydıncık ilçelerinde belediye başkanları ve muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, hizmetlerini anlattıkları koordinasyon toplantılarında kendilerinden hesap sorulmasını da isteyerek, "Dileğimiz, bizim uzattığımız ele karşılık verilsin" dedi. Hizmetler hakkında bilgi vermek için yapılan toplantıya Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Aydıncık Belediye Başkanvekili Ahmet Yetiş, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile muhtarlar katıldı.

MODERN MERSİN HAYALİ

Başkan Kocamaz, toplantının ana gayesinin bir araya gelmek, sorunları dinlemek, 2016 yılında yapılacak olan hizmetler hakkında bilgi vermek olduğunu söyledi. Kocamaz, "Biz bütün sivil toplum kuruluşları, siyasi partilerin ilçe başkanları da gelsinler yapacaklarımızı söyleyelim, onlar da bizi takip etsinler, yapılmayanlarla ilgili de zamanı geldiğinde bizlerden hesap sorsunlar dedik. Dileğimiz, bizim uzattığımız ele karşılık verilsin. Neticede bu çalışmalar Mersin halkına yapılıyor. Bizim sorumluluk bilinci ile hareket ederek daha çağdaş, daha modern, daha yaşanılabilir bir Mersin hayalimiz var. İnşallah el ve gönül birliği içerisinde Mersin'i önemli yerlere getireceğiz" diye konuştu.

YOLLAR ASFALTLANACAK

2016 yılı sonuna kadar Mersin genelinde yolu olmayan köy kalmayacağını dile getiren Kocamaz, "İlk 3 yıl içerisinde yaklaşık 5 bin 500 kilometre köy yolunun tamamı asfalt olacak, içme suyu olmayan köyümüz kalmayacak dedik. Bugün hedefimizi biraz daha öne alıyoruz ve 2016 yılı sonuna kadar Allah'ın iziyle Mersin genelinde yolu olmayan hiçbir köyümüz kalmayacak. Tamamının asfalt çalışması hazırlığı tamamlandı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kocamaz projeleri anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN