Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elvan: Mersin'in sorunlarına hakimiz

MEGİAD Onursal Üyesi olan Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Mersin'in sorunlarına iyi bildiklerini ve sorunların hangi yollardan çözüleceğine dair araştırma yapıldığını söyledi

Giriş Tarihi: 4.3.2016
Elvan: Mersin'in sorunlarına hakimiz
Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, Mersin Girişimci İşadamları Derneği'nin (MEGİ- AD) Onur Üyesi oldu. Elvan, "Mersin'in sorunlarına hakimiz. Neler yapılması gerektiğini biliyoruz. Bu konuların hangi yollar ile çözülmesi gerektiğini tartışıyoruz. Daha detaylı ve teknik bilgileri önümüzdeki günlerde Mersinli hemşerilerimizle paylaşacağız" dedi.

ÇÖZÜMLER PAYLAŞILACAK
Elvan, MEGİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol ve beraberindeki ekibi kabul etti. Mersin ve Türkiye için büyük önem taşıyan Çukurova Bölgesel Havalimanı'nın devlet tarafından yapılacağını anımsatan Elvan, "Valimiz Özdemir Çakacak'tan bazı konular hakkında bilgiler aldım. Turizm ve Ulaştırma bakanlarımızla görüşüyoruz. Bu konuların hangi yollar ile çözülmesi gerektiğini tartışıyoruz. Daha detaylı ve teknik bilgileri önümüzdeki günlerde Mersinli hemşerilerimizle paylaşacağız" diye konuştu.

'ELVAN BÜYÜK ŞANS'
Başkan İzol ise Elvan'ın Mersin Milletvekili olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bizler yatırım yapmaya, Türkiye'ye güvenmeye devam edeceğiz. Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu'nun Mali Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın genç girişimcilerin arkasında duracağının teminatını vermesi bizleri mutlu etti. Devletin ve mevcut hükümetin iş dünyasına verdiği önemin bilincindeyiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elvan: Mersin'in sorunlarına hakimiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN