Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sunar Yağ yine ödül aldı

Giriş Tarihi: 8.3.2016
Sunar Yağ yine ödül aldı
Kuruluşundan bu yana elde ettiği başarılarla dikkat çeken Sunar Grup'un bitkisel yağ üretici şirketi Elita Gıda, Türkiye'nin önde gelen ekonomi yayınlarından Ekonomist Dergisi tarafından organize edilen Anadolu Kaplanları araştırmasında, "Anadolu'nun Kârını En Çok Arttıran 4'üncü Şirketi" olarak ödül aldı.

BAŞARIYA KOŞUYOR

Elita Gıda'nın Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarının sıralandığı İSO 500 listesine ve ihracatın yıldızlarını sıralayan TİM 1000 listesine kısa sürede girmeyi başardığını anımsatan Genel Müdür İbrahim Ethem Can, Elita Gıda'nın belirlediği strateji ile geçen süre zarfında bu listelerde daha da yükselmeyi başardığını vurguladı.

GURUR VERİCİ ÖDÜL

Elita Gıda'nın Anadolu 500 sıralamasında hatırı sayılı bir yeri olduğunu belirten Can, "Bu yıl gerçekleşen, 12. Anadolu Kaplanları araştırmasında Anadolu'nun Kârını En Çok Arttıran 4'üncü Şirketi olan Elita Gıda'ya bir ödül takdim edildi. Başarıyı tescilleyen bu anlamlı ödülü alırken çalışma arkadaşlarımın ne kadar nitelikli olduğunu düşünerek onlarla bir kez daha gurur duydum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sunar Yağ yine ödül aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN