Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Voleybola yeni yıldızlar

Voleybola yeni isimler kazandırmak, milli takıma sporcu yetiştirmek için düzenlenen 'Yetenek Projesi Taraması' Adana etabı güzel görüntüler

Giriş Tarihi: 16.3.2016
Voleybola yeni yıldızlar
Voleybolu sevdirmek, yeni yetenekler ortaya çıkarmak için Türkiye Voleybol Federasyonu'nun uyguladığı Fabrika Voleybol Hareketi'nin ikinci durağı Adana odlu. Yüreğir Spor Salonu'nda yapılan ve büyük ilgi gören programda 6-12 yaş arasındaki çocuklar unutulmaz bir hafta sonu geçirdi. Uzman antrenörler voleybol ateşini yakarak, geleceğin yıldızlarıyla buluştu. Fabrika Voleybol Eğitim Kurulu Direktörü Dr. Yeşim Bulca, "Fabrika Voleybol Okulları'nda uygulanan yaşa özgü eğitim modüllerinin tüm voleybol ailesi ile paylaşılması, Fabrika Voleybol Festivalleri ile voleybol hareketinin artırılması ve illerdeki yetenekli gençlerin voleybola kazandırılması adına 2016 yılı Fabrika Voleybol Hareketi'nin ikinci durağı Adana oldu" dedi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Yetenekli gençleri Türk Voleybolu'na kazandırmak ve milli takımlarımızın alt yapısını oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen 'Yetenek Projesi Taraması' Adana etabının çok keyfili geçtiğini belirten antrenörler, "İlginin büyük olması çekişmeyi de arttırdı. Adana salon sporlarında güçlü bir altyapıya sahip, özelliklede voleybolda" dediler.

250 SPORCU KATILDI
Güreş Yıldızlar Grup Grekoromen Müsabakası Adana'da tamamlandı. İsmet Atlı Güreş Eğitim Sorumlusu Murat Adıgüzel, Asım Savaş Spor Salonu'nda gerçekleştirilen yıldızlar grekoromen grup müsabakasına 23 il 57 kulüpten 250 sporcu katıldığını belirtti. Adıgüzel, 10 kategoride gerçekleştirilen müsabakalarını 2 gün sürdüğünü söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Voleybola yeni yıldızlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN