Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Mustafa Büyük şampiyonları kabul etti

Adana Valisi Mustafa Büyük rekortmen atletler ile atıcıları kabul etti. Vali Büyük, "Kentimizin sesini duyuran sporcular eğitim ile sporu dengeli sürdürmeli" dedi

Giriş Tarihi: 17.3.2016
Vali Mustafa Büyük şampiyonları kabul etti

Adana Valisi Mustafa Büyük, rekortmen atletlerle, atıcıları kabul ederek elde edilen başarılarla ilgili sporcu ve yöneticilerden bilgi aldı. Vali Büyük, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi Koordinatörü Giyasettin Taşkın ile atıcılar Kamil Tör, Mehmet Özel, Mehmet Menzi ve atletler Demet Parlak, Cem Tenekebüken, Burak Yılmaz, Buse Arıkazan, Mustafa Tilki ve Kayhan Özer ile antrenörler İbrahim Halil Aydın ve Nuray Sev Özdemir'i makamında kabul ederek kazanılan başarılardan dolayı kutladı.

EĞİTİME ÖNEM
Hava koşullarının yanı sıra Adana'nın sporun her dalında önemli başarılar elde ettiğini, çağdaş tesislere kavuşulduğunu, olumlu gelişmelerin madalya ve kupalarla taçlandığını ifade eden Vali Büyük, sporcularla sohbet etti. Rekortmen sporcuların eğitimlerine de önem vermelerini isteyen Vali Büyük, "Spor ile eğitimi dengeli sürdürmeliler" dedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ise sırıkla atlamada sporcuların birbirlerinin rekorlarını kırdıklarını belirterek, desteğinden dolayı Vali Büyük'e teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Mustafa Büyük şampiyonları kabul etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN