Çocuk Kanser İhtisas Hastanesi yapılacak

Giriş Tarihi: 19.3.2016
Çocuk Kanser İhtisas Hastanesi yapılacak

Çocuk Kanser Derneği, Adana’da anlamlı bir gece düzenledi. Elde edilen gelirin Çocuk Kanser İhtisas Hastanesi’nde kullanılacak

1994 yılında kanserli çocukların maddi ve manevi yanlarında olabilmek için kurulan Çocuk Kanser Derneği anlamlı bir gece daha düzenledi.
Seyhan Oteli'nde gerçekleşen buluşmadan elde edilen gelirin Çocuk Kanser İhtisas Hastanesi'nin yapımı için harcanacağı öğrenildi.
İş ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı gecede Soner Olgun sahne aldı.

AMAÇ KATKI
Çocuk Kanser Derneği'nin kanserli çocuklara maddi, manevi destek sağlamak için geleneksel olarak düzenlediği balo iş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi. Dernek başkanı Celal Çelebi amaçlarının çocukların erken tanı, tedavi ve takipleri sürecinde onlara maddi, manevi destek sağlamak ve fiziksel şartların iyileştirilmesine katkıda bulunmak olduğunu söyledi.
Başkan Çelebi, "Bizler toplum dinamiklerini harekete geçirip bir araya getirerek, çocuklarımız tarafından bu hastalığa karşı verilen zorlu mücadelede kendimizi bir köprü olarak görüp destek ve katkı sağlamaya, farkındalık yaratarak ortak bir bilincin gelişmesine aracı olmaya çalışıyoruz" dedi. Başkan Celal Çelebi gecenin sonunda derneğe katkı sağlayan hayırseverlere teşekkür plaketlerini sundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuk Kanser İhtisas Hastanesi yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN